KURUMSAL
 

FİRMAMIZ HAKKINDA

Türkler Yapı kurulduğu 1980 yılından bugüne kadar pek çok başarıya imza atıp, aldığı projeleri başarıyla bitirmiş asırlık bir deneyime sahiptir.

İnternet sitemizde siz değerli ziyaretçilerimize hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmeniz için referanslarımızdan yeni projelere kadar pek çok dalda bilgi vermeyi amaçlamaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde çözüm üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhütümüz altında olan projeleri zamanı standartlara uygun tamamlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeler kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Bugünü yarının diliyle anlayabilmek ve teknolojiyle yaşamak ana vizyonumuzdur. En son teknolojisiyle, en üstün kalitede ve uzun yılların verdiği tecrübe birikimiyle yapılan inşaatlar, sektördeki ismiyle ün yapmıştır. Tecrübesiyle, eğitimli çalışanlarıyla, yurt içindeki müşterilerden, tam not alan; Trabzon’un en büyüklerindendir. Yılda 30.000.000,00 TL’lik iş hacmine sahiptir. İlklerin ve teknolojisi ile Trabzon’da lider firma olan Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. Yurt genelinde de liderlik yarışındadır.

Türkler İnşa.Tic.Ltd.Şti.’nin Stratejik Hedefleri

 • Her yıl ortalama %10 oranında büyümek.
 • Sektöre odaklanarak Bir dünya firması olmak
 • Marka gücünü artırmak ve teknolojiye hakim olmak.
 • Yurt dışına açılmak ve yurtdışı faaliyetlerini artırmak
 • Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. Ailesi çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, uluslar arası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamak

Türkler İnş.Tic.Ltd.Şti.’nin Değerleri

 • Müşteri velinimetimizdir,
 • Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek,
 • Kalitede, hizmette, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak,
 • Hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak,
 • Üretim kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek,
 • İlişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak üzere iyi niyet ve anlayışlı davranmak yasalara ve ahlak kurallarına uymak

Vizyonumuz
Türkiyede Kendi alanında bir numara olmak

Misyonumuz
Yeniliği arayan, en iyi işi yapan firma olacağız

Değerlerimiz

 • Güvenilir olmak
 • Yeniliği aramak


Kalite Politikası
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetler sunarız, sistemin etkinliğini sürekli iyileştiririz.

Kurumsal / Kalite Politikamız
            Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. Türkiye Piyasasında başta İş Merkezleri ve Konut projeleri olmak üzere önde gelen İnşaat firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.  Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. belirlediği bu hedefe ulaşmak için temelinde müşteri memnuniyeti olan bir kalite politikası öngörmüştür. Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. bu çerçevede müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı, uluslararası kalite ve standartlarda inşaatlar üretmeyi ve pazara sunmayı, sözleşme koşulları ve yasal yükümlülüklerle birlikte kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı ve bu sistemin etkinliğini de sürekli olarak iyileştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

Bunları gerçekleştirebilmek için
Müşteri beklentilerini izler ve gereken düzenlemeleri yapar. Çalışanlar, müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli eğitilir ve bilinçlendirilir. En ileri teknoloji kullanılarak çalışılır. Çevreye saygılıdır.

Kurumsal / İş Sağlığı ve Güvenlik Politikamız

 • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulayarak çalışanların sağlık düzeylerinin geliştirilmesini ve iş veriminin artırılmasını sağlar.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun,yönetmelik ve standartlara uyar, ilgili danışmanların da tavsiyeleri doğrultusunda hareket eder.
 • Meslek hastalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularındaki tüm riskleri değerlendirir ve koruyucu önlemler alır.
 • Tüm çalışanların eğitimi ve katılımı ile tehlikeler kaynağında yok edilerek sıfır iş kazası ve meslek hastalığını hedefler.
 • Faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda kayıplarını en aza indirecek sistemler geliştirir.

Merkez ve Satış Ofisi: Çarşı Mah. K.Maraş Cad. Türk İş Merkezi No:59 Kat:5/505


Telefon: 0(462) 321 08 84


turkleryapi@gmail.com